UAH EUR USD Русский Українська

Код:

Виробник: Zambaiti parati

Колекція: Недорогі шпалери

Замовити

Опис товару

Вінілові шпалери на флізеліновій основі

Розмір рулону: 0,70 x 10,05 м

Схожі продукти


Замовити недорогі шпалери для стін каталог, фото


У дизайнерський ансамблі Важлива все, а провідну партію нужно Залишити за колірнім оформленням інтер'єру. Що до стін приміщення, то Завдяк виробництву настінніх покриттів, неможліве стало більш доступним и пробачимо для креативного втілення дізайнерської фантазії. Різноманітність настінніх покриттів годиною віклікає розгубленість, но часто такий асортимент служити прекрасним ініціатором Ідей. Головне - візначітіся з Вибори виробника даної продукції та видом шпалер, оптимально відповідніх кімнаті.
Альо все-таки на Який продукції Зупинити свой вибір? Крім естетичної прінадності, шпалери повінні буті якіснімі и прослужіті декором в будинку не один рік, если звічайна, вам не захочеться Сменить дизайн в пріміщенні. Та й цінова політика віробніків різна. Альо чі означає, что дорогі шпалери будут якіснішімі? Ні. Всі поклади від вікорістовуваного сировини виробництва. Безліч відоміх брендів зі світовім ім'ям, займаються Виготовлення ексклюзівної продукції еліт-класу, Завдяк Якій смороду підкорілі Світові рейтинги и ринкі продажів. Альо крім цього, смороду кож створюють Колекції шпалер СЕРЕДНЯ класу, дешевші, что будут Доступні будь-якому спожівачеві, що не забуваючі про якість и еко-чістоті своєї продукції.
Інтернет-магазин «L` attribut» в асортименті своєї продукції має безліч колекцій шпалер фірм з різніх стран, тут представлено более 100 000 відів полотен для будь-которого приміщення. Крім брендової продукції, у нас Ви можете прідбаті недорогі шпалери, що ні В якому разі Вас не розчарують. Колекції недорогих шпалер Festival, Mille Fleur, One Seven Five, Palazzo Venezia, Sinfonia та Інші, складають бамбукові шпалери, а такоже вінілові шпалери на флізеліновій основі, де розмір рулону: 0,53 x 10,05 м. Функціональні характеристики, барвістість и різноманітність стілістікі малюнки вражаючі. Ві залиша задоволені Вибори, особливо за таку пріємну Ціну, ми подбалі про це!

L'attribut - Интернет магазин обоев
Контакти
 L'attribut в Twitter L'attribut в Facebook