UAH EUR USD Русский Українська

Замовити шпалери під фарбування, каталог, фото

Серед величезного асортименту настінних покриттів, кожен з покупців підбере те, що буде відповідати смаку, стане максимально відповідним для інтер'єру, а також відповідати потреби за експлуатаційними характеристиками. Безліч позитивних відгуків заслужили шпалери, що використовуються надалі під фарбування. Даний вид шпалер досить зручний у використанні, адже перефарбовувати їх можна по декілька разів, дозволивши собі експерименти з кольором, достатньо лише новий шар фарби нанести на поверхню настінного полотна. Шпалери під фарбування представлені виробниками настінних покриттів в таких видах: паперові шпалери, склошпалери, а також флізелінові, які можна фарбувати після наклеювання. Перш ніж ваш вибір зупиниться на одному з них, ви повинні дізнатися всі характеристики по експлуатації, щоб врахувати їх відповідність до приміщення, в якому проходитимуть ремонтні роботи. На сайті інтернет-магазину «L` attribut» представлені шпалери під фарбування німецького виробника Rasch, чия репутація виробника якісної продукції завоювала довіру споживачів більше 50-ти країн світу. Колекція Wallton від Rasch представлена флізеліновимі шпалерами під фарбування, де розмір рулону -1,06 х 25,00 м. Бамбукові шпалери Wallton досить міцні і вологостійкі, що позитивно позначається в роботі з ними. Такі полотна дизайнери рекомендують в новобудовах, де дають усадку стіни або з'являються тріщинки, при цьому дане настінне покриття не рветься, зберігаючи колишній вигляд. Також флізелін добре вбирає фарбу, перефарбувати їх не займе особливих труднощів. З німецькими шпалерами Ви можете самостійно створити ексклюзив в інтер'єрі, наповнивши приміщення квітами свого настрою, стилю або модних напрямів дизайну сучасності. Гладка або рельєфна поверхня настінного полотна, то тут вибір за Вами! А вибір буде зроблений на користь екологічно чистого матеріалу, адже німецька фабрика Rasch піклується про вашу безпеку.

Замовити шпалери під фарбування, каталог, фото


Серед величезного асортименту настінних покриттів, кожен з покупців підбере те, що буде відповідати смаку, стане максимально відповідним для інтер'єру, а також відповідати потреби за експлуатаційними характеристиками. Безліч позитивних відгуків заслужили шпалери, що використовуються надалі під фарбування. Даний вид шпалер досить зручний у використанні, адже перефарбовувати їх можна по декілька разів, дозволивши собі експерименти з кольором, достатньо лише новий шар фарби нанести на поверхню настінного полотна.
Шпалери під фарбування представлені виробниками настінних покриттів в таких видах: паперові шпалери, склошпалери, а також флізелінові, які можна фарбувати після наклеювання. Перш ніж ваш вибір зупиниться на одному з них, ви повинні дізнатися всі характеристики по експлуатації, щоб врахувати їх відповідність до приміщення, в якому проходитимуть ремонтні роботи.
На сайті інтернет-магазину «L` attribut» представлені шпалери під фарбування німецького виробника Rasch, чия репутація виробника якісної продукції завоювала довіру споживачів більше 50-ти країн світу. Колекція Wallton від Rasch представлена флізеліновимі шпалерами під фарбування, де розмір рулону -1,06 х 25,00 м. Бамбукові шпалери Wallton досить міцні і вологостійкі, що позитивно позначається в роботі з ними. Такі полотна дизайнери рекомендують в новобудовах, де дають усадку стіни або з'являються тріщинки, при цьому дане настінне покриття не рветься, зберігаючи колишній вигляд. Також флізелін добре вбирає фарбу, перефарбувати їх не займе особливих труднощів. З німецькими шпалерами Ви можете самостійно створити ексклюзив в інтер'єрі, наповнивши приміщення квітами свого настрою, стилю або модних напрямів дизайну сучасності. Гладка або рельєфна поверхня настінного полотна, то тут вибір за Вами! А вибір буде зроблений на користь екологічно чистого матеріалу, адже німецька фабрика Rasch піклується про вашу безпеку.


L'attribut - Интернет магазин обоев
Контакти
 L'attribut в Twitter L'attribut в Facebook