UAH EUR USD Русский Українська

Замовити бельгійські шпалери для стін Арте каталог, фото

ARTЕ - бельгійська компанія з виробництва настінних покриттів. Фабрика торгової марки заснована в 1981 році в місті Зонховен (Zonhoven), Бельгія. Шпалери Arte можна віднести до витворів мистецтва в дизайні, популярність яких давно вийшла за межі Європи. Колекції торгової марки завоювала ринок настінних покриттів понад 80 країн світу, підкорили серця багатьох поціновувачів стилю своею неповторністю орнаменту та унікальністю виробництва. Група талановитих дизайнерів створила вражаючі колекції преміум класу, що складаються з розмаїтості варіацій декору на тему ефекту венеціанської штукатурки, пензлі, шовку, рогожки. Смілива палітра кольорів, вишукані візерунки задовольнять ваш смак. Тут присутні ніжні тони тропічних мотивів, квіткові орнаменти дикої природи, орієнтальні візерунки японського живопису, а для любителя розкоші можна підібрати колекцію, що імітує замшу, шкіру, шпалери з посрібленням або позолочені. Багато відомих дизайнерів використовують шпалери Arte для реалізації ексклюзивного інтер'єрного рішення. Багатство фактур для створення мотивів, різноманітність стилів, фантазія художників вражає погляд. Кожна нова колекція шпалер - індивідуальна. Флізелінова або паперова основа має перевагу в колекціях шпалер Arte. Але крім того, фахівці торгової марки, завдяки новітнім технологіям виробництва, застосовують випарений вініл і алюмінієву фольгу. Колекція Metall X бельгійських шпалер - візитна картка - де поєднуються матовий малюнок з металевим блиском. Багато колекцій також доповнені тканинами. Не менш важливим є те, що компанії Arte у виробництві своєї продукції дотримується строго всіх екологічних стандартів, настінні покриття створені з високотехнологічних матеріалів. Для покупки цієї пишноти вам не варто їхати в Бельгію, а лише відвідати наш інтернет магазин «L` attribut», де представлено широкий вибір бельгійських шпалер Arte. Розкіш колекцій припадуть до смаку кожному.Замовити бельгійські шпалери для стін Арте каталог, фотоARTЕ - бельгійська компанія з виробництва настінних покриттів. Фабрика торгової марки заснована в 1981 році в місті Зонховен (Zonhoven), Бельгія. Шпалери Arte можна віднести до витворів мистецтва в дизайні, популярність яких давно вийшла за межі Європи. Колекції торгової марки завоювала ринок настінних покриттів понад 80 країн світу, підкорили серця багатьох поціновувачів стилю своею неповторністю орнаменту та унікальністю виробництва.
Група талановитих дизайнерів створила вражаючі колекції преміум класу, що складаються з розмаїтості варіацій декору на тему ефекту венеціанської штукатурки, пензлі, шовку, рогожки. Смілива палітра кольорів, вишукані візерунки задовольнять ваш смак. Тут присутні ніжні тони тропічних мотивів, квіткові орнаменти дикої природи, орієнтальні візерунки японського живопису, а для любителя розкоші можна підібрати колекцію, що імітує замшу, шкіру, шпалери з посрібленням або позолочені. Багато відомих дизайнерів використовують шпалери Arte для реалізації ексклюзивного інтер'єрного рішення. Багатство фактур для створення мотивів, різноманітність стилів, фантазія художників вражає погляд. Кожна нова колекція шпалер - індивідуальна.
Флізелінова або паперова основа має перевагу в колекціях шпалер Arte. Але крім того, фахівці торгової марки, завдяки новітнім технологіям виробництва, застосовують випарений вініл і алюмінієву фольгу. Колекція Metall X бельгійських шпалер - візитна картка - де поєднуються матовий малюнок з металевим блиском. Багато колекцій також доповнені тканинами. Не менш важливим є те, що компанії Arte у виробництві своєї продукції дотримується строго всіх екологічних стандартів, настінні покриття створені з високотехнологічних матеріалів.
Для покупки цієї пишноти вам не варто їхати в Бельгію, а лише відвідати наш інтернет магазин «L` attribut», де представлено широкий вибір бельгійських шпалер Arte. Розкіш колекцій припадуть до смаку кожному.
L'attribut - Интернет магазин обоев
Контакти
 L'attribut в Twitter L'attribut в Facebook