UAH EUR USD Русский Українська

Замовити англійські шпалери для стін Cole&Son каталог, фото


Торгова марка Cole & Son неповторна на ринку настінних покриттів, її фабрика знаходиться на півночі Лондона, в Islington (Іслінгтон). Марка Cole & Son бере початок з робот Джона Перрі ще в 1875 році. Для виробництва настінних покриттів Перрі використовував старовинні техніки, у тому числі техніку паперової імітації шовку і флокування, які винайшли в Голландії в 1680 році. Практично це єдина фабрика в світі, що продовжує робити флокування паперові настінні покриття відповідаючи технологіям XVII століття. Після смерті засновника, фабрику придбав торговець шпалерами А.П. Коул і в 1943 році перейменував її на вже відому нам компанію Cole & Son. Архів фабрики приголомшливий. Він зібрав стилі малюнків англійських шпалер кількох століть: сюди входять дизайни відбитків друкованих блоків, дизайни настінних покриттів по техніці трафаретного друку. Фабрика Cole & Son донині використовує не тільки технології Перрі, а й деякі оригінальні верстати для нанесення малюнка. Основою стильового напрямку графіки шпалер англійської компанії залишається класика. Однак класика не позбавлена сучасних тенденцій, оригінальних новацій в колекціях. Торгова марка може похвалитися малюнками відомих авторів-Люсьєн Дей, Уолтера Крейна, Едуардо Паолоцці, П'єро Форназетті, Вів'єн Вествуд і Тома Діксона. Шпалери компанії прикрасили стіни Букінгемського і Вестмінстерського палацу, королівські резиденції, урядові будівлі. Королівська гарантія якості - оцінка настінних покриттів торгової марки. Тепер і Ви можете створити свій королівський і вишуканий дизайн в інтер'єрі, а колекції, що представлені в нашому інтернет-магазині http://lattribut.com.ua/cole-n-son, не залишать байдужими і надихнуть Вас.

Замовити англійські шпалери для стін Cole&Son каталог, фотоТоргова марка Cole & Son неповторна на ринку настінних покриттів, її фабрика знаходиться на півночі Лондона, в Islington (Іслінгтон). Марка Cole & Son бере початок з робот Джона Перрі ще в 1875 році. Для виробництва настінних покриттів Перрі використовував старовинні техніки, у тому числі техніку паперової імітації шовку і флокування, які винайшли в Голландії в 1680 році. Практично це єдина фабрика в світі, що продовжує робити флокування паперові настінні покриття відповідаючи технологіям XVII століття.
Після смерті засновника, фабрику придбав торговець шпалерами А.П. Коул і в 1943 році перейменував її на вже відому нам компанію Cole & Son.
Архів фабрики приголомшливий. Він зібрав стилі малюнків англійських шпалер кількох століть: сюди входять дизайни відбитків друкованих блоків, дизайни настінних покриттів по техніці трафаретного друку. Фабрика Cole & Son донині використовує не тільки технології Перрі, а й деякі оригінальні верстати для нанесення малюнка.
Основою стильового напрямку графіки шпалер англійської компанії залишається класика. Однак класика не позбавлена сучасних тенденцій, оригінальних новацій в колекціях. Торгова марка може похвалитися малюнками відомих авторів-Люсьєн Дей, Уолтера Крейна, Едуардо Паолоцці, П'єро Форназетті, Вів'єн Вествуд і Тома Діксона. Шпалери компанії прикрасили стіни Букінгемського і Вестмінстерського палацу, королівські резиденції, урядові будівлі. Королівська гарантія якості - оцінка настінних покриттів торгової марки.
Тепер і Ви можете створити свій королівський і вишуканий дизайн в інтер'єрі, а колекції, що представлені в нашому інтернет-магазині http://lattribut.com.ua/cole-n-son, не залишать байдужими і надихнуть Вас.


L'attribut - Интернет магазин обоев
Контакти
 L'attribut в Twitter L'attribut в Facebook