UAH EUR USD Русский Українська

Замовити німецькі текстильні шпалери Desima каталог, фото


У виробництві настінних покриттів компанії використовують різноманітні матеріали. Тут переважають вініл або флізелін, папір або текстиль, де найчастіше один матеріал служить іншому основою. Кожен з виробників шпалер вибирає сировину і власну технологію виробництва, прагнучи досягти успіху, стати еталоном для інших. Свого успіху, німецька торгова марка Desima, досягла в майстерно виготовленні текстильних шпалер. Фабрика бренду, одна з найбільших у Німеччині, була заснована на південному заході в 1983 році. Продукція компанії Desima представлені в дизайнах інтер'єру театрів, музеїв, готелів і ресторанів, далеко за межами батьківщини виробника, завдяки розкішним і ексклюзивним полотнам. У виробництві фабрика використовує як натуральні, так і штучні тканини (льон і шовк, віскоза або поліестер), тому полотна міцні завдяки таким матеріалам. Серед колекцій бренду Desima є шпалери, що обробляються спеціальним складом для протидії поверхневому забрудненню. Варто відзначити, що високоякісне сировина, як і всі виробничі процеси, відповідають європейським стандартам екологічної чистоти. Текстильна продукція Desima - це різноманітні дизайнерські колекції шпалер преміум класу бездоганної якості. Палітра кольорів німецьких шпалер багата відтінками - від феєрично-яскравих, до теплих пастельних тонів. У дизайні одного інтер'єру можливо використовувати відразу кілька видів шпалер різних тонів, що створить незвичайну ілюзію гри тіні і света.Модельний ряд колекцій складають як однотонні полотна шпалер, так і бої з класичним варіантом повторює малюнка, зображення орнаменту, фактура, що імітує деревину. Завдяки шпалерам Desima можна створити безліч дизайнерських стилів в інтер'єрі: успадковувати класику, неординарний хай-тек, передати в дизайні розкіш палацу. У нашому інтернет-магазин «L` attribut» купити німецькі шпалери Desima можна не виходячи з дому, варто лише замовити і дождатся доставки. Каталог представлений широким вибором асортименту продукції для Вашого смаку.

Замовити німецькі текстильні шпалери Desima каталог, фотоУ виробництві настінних покриттів компанії використовують різноманітні матеріали. Тут переважають вініл або флізелін, папір або текстиль, де найчастіше один матеріал служить іншому основою. Кожен з виробників шпалер вибирає сировину і власну технологію виробництва, прагнучи досягти успіху, стати еталоном для інших. Свого успіху, німецька торгова марка Desima, досягла в майстерно виготовленні текстильних шпалер. Фабрика бренду, одна з найбільших у Німеччині, була заснована на південному заході в 1983 році. Продукція компанії Desima представлені в дизайнах інтер'єру театрів, музеїв, готелів і ресторанів, далеко за межами батьківщини виробника, завдяки розкішним і ексклюзивним полотнам.
У виробництві фабрика використовує як натуральні, так і штучні тканини (льон і шовк, віскоза або поліестер), тому полотна міцні завдяки таким матеріалам. Серед колекцій бренду Desima є шпалери, що обробляються спеціальним складом для протидії поверхневому забрудненню. Варто відзначити, що високоякісне сировина, як і всі виробничі процеси, відповідають європейським стандартам екологічної чистоти.
Текстильна продукція Desima - це різноманітні дизайнерські колекції шпалер преміум класу бездоганної якості. Палітра кольорів німецьких шпалер багата відтінками - від феєрично-яскравих, до теплих пастельних тонів. У дизайні одного інтер'єру можливо використовувати відразу кілька видів шпалер різних тонів, що створить незвичайну ілюзію гри тіні і света.Модельний ряд колекцій складають як однотонні полотна шпалер, так і бої з класичним варіантом повторює малюнка, зображення орнаменту, фактура, що імітує деревину. Завдяки шпалерам Desima можна створити безліч дизайнерських стилів в інтер'єрі: успадковувати класику, неординарний хай-тек, передати в дизайні розкіш палацу.
У нашому інтернет-магазин «L` attribut» купити німецькі шпалери Desima можна не виходячи з дому, варто лише замовити і дождатся доставки. Каталог представлений широким вибором асортименту продукції для Вашого смаку.

L'attribut - Интернет магазин обоев
Контакти
 L'attribut в Twitter L'attribut в Facebook