UAH EUR USD Русский Українська

Замовити італійські шпалери для стін Domus Parati каталог, фото

Шпалери для стін Domus Parati Оформлення дизайну приміщення це досить важлива і складна задача. Художнє оформлення стін займає не останню роль в цьому дизайнерському ансамблі. Представлений світовими виробниками ринок настінних покриттів багатий своєю продукцією, залишається тільки визначити: якісні або сумнівні вони. Domus Parati - італійська фабрика виробник шпалер і безумовний світовий представник виробництва високоякісних настінних покриттів. Компанія почала свою роботу в 1923 році, її фабрика належить до числа найстаріших в Італії. Випробування часом торгова марка Domus Parati пройшла успішно, вона в числі процвітаючих, завдяки своєї продукції. Колекції італійські шпалер визнана споживачами більше 50-ти країн, як чудове поєднання художнього оформлення полотна і якості. Головний офіс компанії в Мілані. Наснагу для нових ідей чарівного творчості народжується і йде в ногу з останніми модними тенденціями саме тут, адже Мілан - столиця моди і дизайну, де байдужих до всього вишуканому і прекрасному немає. Шпалери Domus Parati складаються з вінілових покриттів, нанесених на міцну і екологічно чисту паперову основу. Створенням колекцій шпалер займається чудова і креативна група дизайнерів. У художньому оформленні різноманітна палітра, тут присутній стиль, елегантність, витонченість класики. У модельний ряд входять шпалери зі спіненого вінілу, для виразного рельєфу полотна, а також шпалери з поверхневою насічкою, в стилі шовкографії, що переливається і виглядає багато. Крім естетичної принадності важливо підкреслити відмінну якість настінних покриттів. Одним з відкриттів компанії 1930 року, є суперстійкі фарби полотен, що понесло за собою випуск перших у світі миються полотен. Експлуатаційна характеристика продукції відмінна: вони стійкі як до впливу ультрафіолету (не вигоряють), так і до механічних пошкоджень. У нашому інтернет-магазині Ви можете купити італійські шпалери Domus Parati, адже вони для тих, хто слідує модним трендам, цінує якість і чистоту матеріалу продукції. Завдяки представленим колекціям каталогу, у Вас з'явилася можливість створити свій власний дизайнерський стиль неповторного європейського шику в квартирі. .


Замовити італійські шпалери для стін Domus Parati каталог, фотоШпалери для стін Domus Parati Оформлення дизайну приміщення це досить важлива і складна задача. Художнє оформлення стін займає не останню роль в цьому дизайнерському ансамблі. Представлений світовими виробниками ринок настінних покриттів багатий своєю продукцією, залишається тільки визначити: якісні або сумнівні вони. Domus Parati - італійська фабрика виробник шпалер і безумовний світовий представник виробництва високоякісних настінних покриттів.
Компанія почала свою роботу в 1923 році, її фабрика належить до числа найстаріших в Італії. Випробування часом торгова марка Domus Parati пройшла успішно, вона в числі процвітаючих, завдяки своєї продукції. Колекції італійські шпалер визнана споживачами більше 50-ти країн, як чудове поєднання художнього оформлення полотна і якості. Головний офіс компанії в Мілані. Наснагу для нових ідей чарівного творчості народжується і йде в ногу з останніми модними тенденціями саме тут, адже Мілан - столиця моди і дизайну, де байдужих до всього вишуканому і прекрасному немає.
Шпалери Domus Parati складаються з вінілових покриттів, нанесених на міцну і екологічно чисту паперову основу. Створенням колекцій шпалер займається чудова і креативна група дизайнерів. У художньому оформленні різноманітна палітра, тут присутній стиль, елегантність, витонченість класики. У модельний ряд входять шпалери зі спіненого вінілу, для виразного рельєфу полотна, а також шпалери з поверхневою насічкою, в стилі шовкографії, що переливається і виглядає багато.
Крім естетичної принадності важливо підкреслити відмінну якість настінних покриттів. Одним з відкриттів компанії 1930 року, є суперстійкі фарби полотен, що понесло за собою випуск перших у світі миються полотен. Експлуатаційна характеристика продукції відмінна: вони стійкі як до впливу ультрафіолету (не вигоряють), так і до механічних пошкоджень.
У нашому інтернет-магазині Ви можете купити італійські шпалери Domus Parati, адже вони для тих, хто слідує модним трендам, цінує якість і чистоту матеріалу продукції. Завдяки представленим колекціям каталогу, у Вас з'явилася можливість створити свій власний дизайнерський стиль неповторного європейського шику в квартирі.
.


L'attribut - Интернет магазин обоев
Контакти
 L'attribut в Twitter L'attribut в Facebook