UAH EUR USD Русский Українська

Замовити італійські шпалери для стін Emiliana Parati каталог, фото

Обои Emiliana ParatiEmiliana Parati - це стильні дизайнерські шпалери, витонченість і елегантність Італії, її моди, культури, визнання покупців не тільки Європейського континенту, а й Америки. Фірма Industria Emiliana Parati зайняла міцні позиції ринку настінних покриттів більше 80 країн і впевнено просувається далі, завдяки якості та нововведень у створенні продукції. Вона брала участь на престижних виставках і користувалася інтересом багатьох провідних фахівців. Шпалери Emiliana Parati безсумнівний представник барвистого і розкішного стилю в дизайні, вони інноваційні з декорування полотна, неперевершені в міцності. Свого успіху компанія досягла завдяки заповзятливому і талановитому керівництву, що залучає провідних художників і дизайнерів до співпраці, стежить за світовими інноваціями виробництва. Художній дизайн колекцій барвистий і багатий орнаментами, при цьому дотримується гармонія малюнка і колірних акцентів. Витончені візерунки та лінії наповнять інтер'єр елегантністю, привнесуть нотки сучасності та прекрасного смаку. Сам Роберто Каваллі брав участь у розробці колекцій, чиї ідеї не байдужі для більшості споживачів. Компанія використовує екологічно чисті матеріали, слідуючи стандартам. У виробництві полотен Industria Emiliana Parati використовує вініл, товщина якого більше зазвичай прийнятого. Така особливість дає можливість імітувати обробку у вигляді штукатурки, бамбука або тканинну текстуру, робить продукцію більш міцною, приховує нерівності стін, а мікропори вінілу пропускають повітря, запобігаючи утворенню цвілі під шпалерами. Колірна гамма, різноманітність стилю, дизайн і якість полотен Emiliana Parati Ви можете оцінити в каталозі інтернет-магазину «L` attribut». Купити італійські шпалери можливо, а якісні і за прийнятною ціною - можливо у нас.


Замовити італійські шпалери для стін Emiliana Parati каталог, фотоОбои Emiliana ParatiEmiliana Parati - це стильні дизайнерські шпалери, витонченість і елегантність Італії, її моди, культури, визнання покупців не тільки Європейського континенту, а й Америки. Фірма Industria Emiliana Parati зайняла міцні позиції ринку настінних покриттів більше 80 країн і впевнено просувається далі, завдяки якості та нововведень у створенні продукції. Вона брала участь на престижних виставках і користувалася інтересом багатьох провідних фахівців. Шпалери Emiliana Parati безсумнівний представник барвистого і розкішного стилю в дизайні, вони інноваційні з декорування полотна, неперевершені в міцності.
Свого успіху компанія досягла завдяки заповзятливому і талановитому керівництву, що залучає провідних художників і дизайнерів до співпраці, стежить за світовими інноваціями виробництва. Художній дизайн колекцій барвистий і багатий орнаментами, при цьому дотримується гармонія малюнка і колірних акцентів. Витончені візерунки та лінії наповнять інтер'єр елегантністю, привнесуть нотки сучасності та прекрасного смаку. Сам Роберто Каваллі брав участь у розробці колекцій, чиї ідеї не байдужі для більшості споживачів.
Компанія використовує екологічно чисті матеріали, слідуючи стандартам. У виробництві полотен Industria Emiliana Parati використовує вініл, товщина якого більше зазвичай прийнятого. Така особливість дає можливість імітувати обробку у вигляді штукатурки, бамбука або тканинну текстуру, робить продукцію більш міцною, приховує нерівності стін, а мікропори вінілу пропускають повітря, запобігаючи утворенню цвілі під шпалерами.
Колірна гамма, різноманітність стилю, дизайн і якість полотен Emiliana Parati Ви можете оцінити в каталозі інтернет-магазину «L` attribut». Купити італійські шпалери можливо, а якісні і за прийнятною ціною - можливо у нас.L'attribut - Интернет магазин обоев
Контакти
 L'attribut в Twitter L'attribut в Facebook