UAH EUR USD Русский Українська

Замовити німецькі шпалери для стін Erismann каталог, фото

Erismann - це гарантія німецької якості, лідируюча позиція міжнародного ринку серед виробників настінних покриттів. Обойне фабрику заснували три заповзятливих бізнесмена ще в 1838 році в Брайза-на-Рейні, Німеччина. Вони навряд чи очікували такого успіху, але до кінця ХХ століття, компанія вже відкрила в інших країнах дочірніх підприємств. Провідні фахівці компанії стежать за новаціями світових технологій виробництва, впроваджуючи їх в роботу фабрики, художники і дизайнери, слідують модним тенденція, задають індивідуальні дизайнерські рішення оформлення полотен. У своєму виробництві бренд використовує строго нешкідливі і чисті матеріали, слідуючи екостандартам. Продукція успішно пройшла контроль якості, завдяки чому німецькі шпалери Erismann досить затребувані серед споживачів усього світу. Успіх корпорація Erismann це каталог більш ніж 3000 артикулів, випуск 24 мільйонів рулонів щороку, продажів на 100 мільйонів євро. У колекціях німецького виробника палітра кольорів багата, полотна від яскравих до стриманих, фактура імітує тканину, дерево, каміння, тощо. Таке поєднання якостей відкриває можливість втілення безлічі дизайнерських ідей, дозволяє оживити атмосферу приміщення барвистими полотнами або занурити в ніжність і затишок пастельних тонів, вийти за рамки звичної класики, створити модерн або ретро стиль в інтер'єрі. При цьому робота зі шпалерами не утруднить, а буде простою і приємною - при наклеюванні вони не деформуються, легко лягають, приховуючи вади стін, не доставляють турбот у процесі служби. У нашому інтернет-магазині у Вас є можливість купити німецькі шпалери Erismann, представлені колекції дивні. Варто тільки відкрити каталог продукції популярного бренду, і ваш ремонт перетвориться на приємний клопоту.

Замовити німецькі шпалери для стін Erismann каталог, фото

Erismann - це гарантія німецької якості, лідируюча позиція міжнародного ринку серед виробників настінних покриттів. Обойне фабрику заснували три заповзятливих бізнесмена ще в 1838 році в Брайза-на-Рейні, Німеччина. Вони навряд чи очікували такого успіху, але до кінця ХХ століття, компанія вже відкрила в інших країнах дочірніх підприємств.
Провідні фахівці компанії стежать за новаціями світових технологій виробництва, впроваджуючи їх в роботу фабрики, художники і дизайнери, слідують модним тенденція, задають індивідуальні дизайнерські рішення оформлення полотен. У своєму виробництві бренд використовує строго нешкідливі і чисті матеріали, слідуючи екостандартам. Продукція успішно пройшла контроль якості, завдяки чому німецькі шпалери Erismann досить затребувані серед споживачів усього світу. Успіх корпорація Erismann це каталог більш ніж 3000 артикулів, випуск 24 мільйонів рулонів щороку, продажів на 100 мільйонів євро.
У колекціях німецького виробника палітра кольорів багата, полотна від яскравих до стриманих, фактура імітує тканину, дерево, каміння, тощо. Таке поєднання якостей відкриває можливість втілення безлічі дизайнерських ідей, дозволяє оживити атмосферу приміщення барвистими полотнами або занурити в ніжність і затишок пастельних тонів, вийти за рамки звичної класики, створити модерн або ретро стиль в інтер'єрі. При цьому робота зі шпалерами не утруднить, а буде простою і приємною - при наклеюванні вони не деформуються, легко лягають, приховуючи вади стін, не доставляють турбот у процесі служби.
У нашому інтернет-магазині у Вас є можливість купити німецькі шпалери Erismann, представлені колекції дивні. Варто тільки відкрити каталог продукції популярного бренду, і ваш ремонт перетвориться на приємний клопоту.

L'attribut - Интернет магазин обоев
Контакти
 L'attribut в Twitter L'attribut в Facebook