UAH EUR USD Русский Українська

Замовити англійські шпалери для стін Graham and Brown каталог, фото

У 1946 році два підприємливих хлопця Гарольд Грем і Генрі Браун вирішили розпочати свою діяльність, відкривши невеликий магазин будматеріалів. Незабаром, вони придбали обладнання для виробництва настінних покриттів, що стало фундаментальним для виникнення світового бренду Graham & Brown. До розробки колекцій залучали талановитих художників і дизайнерів, оновлювали обладнання, і до 70-м рокам компанія виробляла для ринку продажів більше мільйона рулонів. Сьогодні компанія Graham & Brown найбільша у Великобританії, яка займається виробництвом елітних настінних покриттів, займає одну з провідних ніш ринку Європи по збуту своєї продукції. Англійські шпалери Graham & Brown популярні і відомі споживачеві понад 50 країн світу Настінні покриття англійського бренду в своєму асортименті налічують безліч тем для різних дизайнерських рішень інтер'єру, завдяки співпраці зі світовими дизайнерами. У колекціях можна знайти підходящі для будь-якого приміщення шпалери, створити інтер'єр у стилі класики, модерну або ретро, поєднуючи різноманітність фарб. Теми художнього оформлення полотен складають візерунки, аплікації, квіти або геометрична варіації форм, однотонна поверхню або колірна комбінації смуг. Продукція Graham & Brown воістину ексклюзивна та елітна в естетичному сприйнятті. Для компанії пріоритетним завданням виробництва є також безпеку і еко-чистота продукції, організація робочого процесу з урахуванням турботи про навколишнє среде.Руководство фабрики бренду Graham & Brown відповідально ставиться до підбору сировини для виробництва шпалер, в результаті чого продукція відповідає всім європейським стандартам. Тепер у Вас є можливість купити англійські шпалери Graham & Brown в нашому інтернет-магазині «L` attribut» за доступними цінами в один клік. Шпалери, представлені в акталоге, прийдуть Вам до смаку, наповнять дизайнерські йдемо новизною.

Замовити англійські шпалери для стін Graham and Brown каталог, фото

У 1946 році два підприємливих хлопця Гарольд Грем і Генрі Браун вирішили розпочати свою діяльність, відкривши невеликий магазин будматеріалів. Незабаром, вони придбали обладнання для виробництва настінних покриттів, що стало фундаментальним для виникнення світового бренду Graham & Brown. До розробки колекцій залучали талановитих художників і дизайнерів, оновлювали обладнання, і до 70-м рокам компанія виробляла для ринку продажів більше мільйона рулонів. Сьогодні компанія Graham & Brown найбільша у Великобританії, яка займається виробництвом елітних настінних покриттів, займає одну з провідних ніш ринку Європи по збуту своєї продукції. Англійські шпалери Graham & Brown популярні і відомі споживачеві понад 50 країн світу
Настінні покриття англійського бренду в своєму асортименті налічують безліч тем для різних дизайнерських рішень інтер'єру, завдяки співпраці зі світовими дизайнерами. У колекціях можна знайти підходящі для будь-якого приміщення шпалери, створити інтер'єр у стилі класики, модерну або ретро, поєднуючи різноманітність фарб. Теми художнього оформлення полотен складають візерунки, аплікації, квіти або геометрична варіації форм, однотонна поверхню або колірна комбінації смуг. Продукція Graham & Brown воістину ексклюзивна та елітна в естетичному сприйнятті.
Для компанії пріоритетним завданням виробництва є також безпеку і еко-чистота продукції, організація робочого процесу з урахуванням турботи про навколишнє среде.Руководство фабрики бренду Graham & Brown відповідально ставиться до підбору сировини для виробництва шпалер, в результаті чого продукція відповідає всім європейським стандартам.
Тепер у Вас є можливість купити англійські шпалери Graham & Brown в нашому інтернет-магазині «L` attribut» за доступними цінами в один клік. Шпалери, представлені в акталоге, прийдуть Вам до смаку, наповнять дизайнерські йдемо новизною.

L'attribut - Интернет магазин обоев
Контакти
 L'attribut в Twitter L'attribut в Facebook