UAH EUR USD Русский Українська

Замовити бельгійські шпалери для стін Khroma каталог, фото

Шпалери для стін KhromaKhroma - відомий представник ринку продажів елітних флізелінових і текстильних шпалер, законодавець дизайнерських інновацій в моді настінних покриттів не тільки Бельгії, а й інших країн світу. Компанію Khroma заснувала бельгійська родина Masureel (Мазюрель) в далекому 1850. Мальовничий ландшафт міста Лус надихнув фантазію і пориви до творчості засновника фабрики, який зайнявся виробництвом тканин і різних настінних покриттів. Успіх бренду полягає в технічній майстерності виробництва та креативності у створенні дизайнерських стильових напрямів колекцій шпалер. Шпалери Khroma припадуть до смаку не тільки цінителеві естетики, а й споживачеві високоякісної продукції. Колекції настінних покриттів даного бренду поєднують красу художньої графіки полотна і прекрасні характеристики його експлуатації. В основу шпалер Khroma беруться папір або флізелін. Паперова основа створює ефект «дихаючих» шпалер, що прекрасно підійде в спальню, а флізелінова основа - більш міцна і зносостійка - спростить ремонт приміщення, адже такі шпалери не рвуться і не деформуються в процесі поклейки, що не вимагаю попередньої підготовки поверхні стін. Модельний ряд шпалер створений для різних дизайнерських рішень інтер'єру. Бельгійські шпалери стануть прикрасою для будь-якого приміщення, підкреслять красу звичайного, поєднуючи простоту і вишуканість полотен. У декорі полотна використовують як рослинні, так і геометричні візерунки, тут присутній неординарна фактура, рельєфи з незвичайними покриттями (бісер або скляна крихта, слюда). Інтернет-магазин «L` attribut» відкриває можливість купити бельгійські шпалери Khroma, відвідавши наш сайт http://lattribut.com.ua/khroma. У каталозі представлено кілька колекцій бренду, де різноманітність кольорової палітри і декору шпалер не залишать байдужими навіть найвибагливіших клієнтів.


Замовити бельгійські шпалери для стін Khroma каталог, фото

Шпалери для стін KhromaKhroma - відомий представник ринку продажів елітних флізелінових і текстильних шпалер, законодавець дизайнерських інновацій в моді настінних покриттів не тільки Бельгії, а й інших країн світу. Компанію Khroma заснувала бельгійська родина Masureel (Мазюрель) в далекому 1850. Мальовничий ландшафт міста Лус надихнув фантазію і пориви до творчості засновника фабрики, який зайнявся виробництвом тканин і різних настінних покриттів. Успіх бренду полягає в технічній майстерності виробництва та креативності у створенні дизайнерських стильових напрямів колекцій шпалер.
Шпалери Khroma припадуть до смаку не тільки цінителеві естетики, а й споживачеві високоякісної продукції. Колекції настінних покриттів даного бренду поєднують красу художньої графіки полотна і прекрасні характеристики його експлуатації. В основу шпалер Khroma беруться папір або флізелін. Паперова основа створює ефект «дихаючих» шпалер, що прекрасно підійде в спальню, а флізелінова основа - більш міцна і зносостійка - спростить ремонт приміщення, адже такі шпалери не рвуться і не деформуються в процесі поклейки, що не вимагаю попередньої підготовки поверхні стін.
Модельний ряд шпалер створений для різних дизайнерських рішень інтер'єру. Бельгійські шпалери стануть прикрасою для будь-якого приміщення, підкреслять красу звичайного, поєднуючи простоту і вишуканість полотен. У декорі полотна використовують як рослинні, так і геометричні візерунки, тут присутній неординарна фактура, рельєфи з незвичайними покриттями (бісер або скляна крихта, слюда).
Інтернет-магазин «L` attribut» відкриває можливість купити бельгійські шпалери Khroma, відвідавши наш сайт http://lattribut.com.ua/khroma. У каталозі представлено кілька колекцій бренду, де різноманітність кольорової палітри і декору шпалер не залишать байдужими навіть найвибагливіших клієнтів.
L'attribut - Интернет магазин обоев
Контакти
 L'attribut в Twitter L'attribut в Facebook