UAH EUR USD Русский Українська

Код:

Виробник: Zambaiti parati

Колекція: KT Exclusive

Замовити

Опис товару

Вінілові шпалери на флізеліновій основі

Розмір рулону: 0,70 x 10,05 м

Схожі продуктиЗамовити німецькі шпалери для стін KT-Exclusive каталог, фотоОбои для стен KT-ExclusiveКомпанія KT-Exсlusive була створена в Німеччині в 1996 році і відразу зарекомендувала себе виробником не тільки шпалер, але і декоративних тканин найвищого рівня. Продукція фабрики - це останні досягнення моди в настінних покриттях, величезний асортимент, представлений на всіх континентах, у багатьох країнах, це визнане якість і пишність колекцій.
Німецька торгова марка KT-Exclusive в процесі діяльності встановили високі стандарти в якості і дизайні, щоб задовольнити смак споживача, навіть найвибагливішого. Спеціалізація компанії складається з виробництва шпалер (паперові, флізелінові і текстильні), фотообоев і настінних панно, різних тканин для штор. Вони постійно впроваджують у виробництво інноваційні ідеї, розробляють свіжі дизайни полотен і розширюють колірну палітру. Різноманітність модельного ряду приголомшливий, тут представлено безліч полотен з різним декором, що дає можливість дизайнерові передати в оформленні інтер'єру практично будь-який стиль, надати колорит і створити необхідну атмосферу. Багато відомих світу архітектори та дизайнери використовую шпалери колекцій KT-Exclusive в своїх роботах, що служить прекрасною і незаперечною оцінкою продукції бренду.
Крім цього варто відзначити, що компанія KT-Exclusive - яскравий представник бездоганного німецької якості. Сировина, що використовується для виробництва, відповідає стандартам еко-чистоти, кожен етап виготовлення продукції проходить контроль якості, а весь технологічний процес спрямований на збереження чистоти довкілля.
Тепер у Вас є можливість купити німецькі шпалери бренду KT-Exclusive в інтернет-магазині «L` attribut». У нашому каталозі, продукція представлена витонченими і барвистими полотнами, що здатні передати настрій, наповнити почуттями і надихати, а розкіш і унікальність візерунків, миттєво надихає фантазію, створює ідеї сміливих дизайнерських рішень.
L'attribut - Интернет магазин обоев
Контакти
 L'attribut в Twitter L'attribut в Facebook