UAH EUR USD Русский Українська

Замовити італійські шпалери для стін Limonta Wall каталог, фото

Ще в епоху Ренесансу Італія стала центром у розвитку ремесла, де мода і стиль перепліталися з мистецтвом художників. Корпорація Limonta Group - яскравий представник італійських традицій в своєму виробництві, чия продукція - воістину стильне дизайнерське витвір мистецтва. У сферу діяльності корпорації входить виготовлення одягу, шкіряних виробів, оздоблювальних тканин і настінних покриттів. Що стосується настінних покриттів, то ця ніша відведена торговій марці Limonta Wall. Варто також відзначити, що з 2001 року корпорація володіє найстарішої фабрикою Італії - Domus Parati. У підсумку, таке поєднання досвіду і прагнення до модернізації стало основоположним успіху фірми Limonta. Шпалери Limonta Wall створені за передовими технологіями виробництва і відповідають європейським вимогам стандарту. Продукція фабрики настільки якісна, як і безпечна, завдяки чому її популярність завоювала споживчий ринок більше 40 країн світу. Для виготовлення настінних покриттів використовується виключно екологічно чисте і високоякісну сировину, а в експлуатації шпалери досить простоти і практичні. Що стосується естетики та дизайнерської варіації полотен, то вони прекрасні. Італійські шпалери Limonta Wall передають характер різних стилів, тут присутній багатство кольору і візерунків, що відображають красу природи, розкіш старовинної техніки. Вінілові шпалери з колекцій Limonta розкішні та елегантні у своєму колориті, незважаючи на настільки великий асортимент продукції, кожна колекція індивідуальна і неповторна.

Замовити італійські шпалери для стін Limonta Wall каталог, фото


Ще в епоху Ренесансу Італія стала центром у розвитку ремесла, де мода і стиль перепліталися з мистецтвом художників. Корпорація Limonta Group - яскравий представник італійських традицій в своєму виробництві, чия продукція - воістину стильне дизайнерське витвір мистецтва. У сферу діяльності корпорації входить виготовлення одягу, шкіряних виробів, оздоблювальних тканин і настінних покриттів. Що стосується настінних покриттів, то ця ніша відведена торговій марці Limonta Wall. Варто також відзначити, що з 2001 року корпорація володіє найстарішої фабрикою Італії - Domus Parati. У підсумку, таке поєднання досвіду і прагнення до модернізації стало основоположним успіху фірми Limonta.
Шпалери Limonta Wall створені за передовими технологіями виробництва і відповідають європейським вимогам стандарту. Продукція фабрики настільки якісна, як і безпечна, завдяки чому її популярність завоювала споживчий ринок більше 40 країн світу. Для виготовлення настінних покриттів використовується виключно екологічно чисте і високоякісну сировину, а в експлуатації шпалери досить простоти і практичні.
Що стосується естетики та дизайнерської варіації полотен, то вони прекрасні. Італійські шпалери Limonta Wall передають характер різних стилів, тут присутній багатство кольору і візерунків, що відображають красу природи, розкіш старовинної техніки. Вінілові шпалери з колекцій Limonta розкішні та елегантні у своєму колориті, незважаючи на настільки великий асортимент продукції, кожна колекція індивідуальна і неповторна.


L'attribut - Интернет магазин обоев
Контакти
 L'attribut в Twitter L'attribut в Facebook