UAH EUR USD Русский Українська

Код:

Виробник: Zambaiti parati

Колекція: Omexco

Замовити

Опис товару

Вінілові шпалери на флізеліновій основі

Розмір рулону: 0,70 x 10,05 м

Схожі продукти


Замовити бельгійські шпалери для стін Omexco каталог, фото


Omexco є одним з кращих виробників дизайнерських текстильних настінних покриттів. Незважаючи на свій молодий виробничий стаж (бельгійська фабрика створена в 1976 році), компанія своєю продукцією зуміла підкорити більше 70-ти країн, виходячи не тільки за межі Європи, а й усього континенту. Таке світове визнання стало безумовним успіхом для компанії, адже колекції розраховані не тільки для домашнього інтер'єру, вони також йдуть під замовлення для дизайнерського оформлення приватних резиденцій світу, готелів, ресторанів і кафе, офісів.
Колекції бельгійських шпалер Omexco різноманітні за фактурою, вони створюються з різних матеріалів, де присутня льон, бамбук, слюда, сизаль, джут, поліестер, віскоза і целюлоза. На фабриці для виготовлення текстильної продукції з рослинних волокон застосовують не тільки традиційні, але і новітні технології плетіння нитки, пресування нетканого текстилю. Колекції полотен вражаючі і неповторні, тут поєднуються європейська розкіш і східна стилістика. Група талановитих дизайнерів і художників уважно стежать за новаторствами моди інтер'єрного дизайну і створюють свої неповторні полотна, які багатьом компаніям з виробництва шпалер служать прикладом для наслідування. Створення нової колекції займає не мало часу, це дозволяє дизайнерам підготується до початку великої виставки Deco Contract (Брюссель) або Heimtextil (Франкфурт-на-Майні), де бельгійський виробник шпалер Omexco займає лідируючі позиції, знаменуючи початок для свіжого дизайнерського напрямку в інтер'єрі.
Шпалери Omexco - це елемент стилю і престижу, краса і розкіш інтер'єру, і все це ви можете дозволити собі, купивши бельгійські шпалери на сайті нашого магазину «L` attribut». Асортимент колекцій дає можливість підібрати шпалери для будь-якої кімнати будинку, будь-якого приміщення. Продукція фабрики Omexco в каталозі сайту дуже багата не тільки колірними рішеннями, а й розмаїттям візерунків і малюнків полотен, що відкриває великі можливості для творчості в дизайні і надихає на роботу.

L'attribut - Интернет магазин обоев
Контакти
 L'attribut в Twitter L'attribut в Facebook