UAH EUR USD Русский Українська

Замовити німецькі шпалери для стін Paravox каталог, фото

Обои для стен ParavoxВибір шпалер для інтер'єру досить складне, але і приємна справа, а все тому, що ринок настінних покриттів дуже багатий асортиментом продукції. Тут представлено безліч фабрик, компаній, цілі корпорації, що займаються виробництвом шпалер, і кожен виробник оригінальний по-своєму в даному сегменті. Компанія Paravox є яскравим і популярним представником серед виробників німецьких шпалер, чия продукція підкорила ринок продажу європейських країн і країн Америки. Хоча компанія і була створена недавно (2009 рік, Німеччина), але з тих пір вона стрімко працює над виробництвом ексклюзивних і стильних шпалер, якісної продукції, удосконаливши свій модельний ряд. Колекції шпалер Paravox складають флізелінові полотна, поверхневим покриттям яких є легкий акрил. Високоякісний матеріал у поєднанні з еко-чистими фарбами роблять продукцію не тільки безпечною, але також і практичною у ремонтних роботах. Такі полотна відмінно протистоять ультрафіолету і дії води. Крім зносостійкості, вони досить функціональні в наклеюванні - не деформуються, не рвуться, а також прості при демонтажі. Німецька компанія Paravox в модельному ряді своєї продукції пропонує класику, яка не позбавлена сучасності і стильних тенденцій. В основі більшості колекцій пастельні і приглушені кольори, а в деяких колірних варіаціях є присутність перламутрового блиску, що дозволить створити затишну і теплу емоційну атмосферу в дизайні інтер'єру. Шпалери Paravox створені в такому розмаїтті, що полотна колекцій можна комбінувати між собою підкреслюючи той чи інший стиль в дизайні, адже крім однотонних полотен, тут є шпалери з квітковими візерунками та орнаментами, що будуть відмінно доповнювати один одного. Всяке дизайнерське рішення тепер підвладне Вашої фантазії з продукцією німецької компанії. Купити німецькі шпалери Paravox, не виходячи з дому, Ви можете в сайті нашого магазину «L` attribut». Різноманітність колекцій каталогу настінних покриттів не залишать байдужими завдяки своїм естетичним принад, елегантності і розкоші.Замовити німецькі шпалери для стін Paravox каталог, фотоОбои для стен ParavoxВибір шпалер для інтер'єру досить складне, але і приємна справа, а все тому, що ринок настінних покриттів дуже багатий асортиментом продукції. Тут представлено безліч фабрик, компаній, цілі корпорації, що займаються виробництвом шпалер, і кожен виробник оригінальний по-своєму в даному сегменті. Компанія Paravox є яскравим і популярним представником серед виробників німецьких шпалер, чия продукція підкорила ринок продажу європейських країн і країн Америки. Хоча компанія і була створена недавно (2009 рік, Німеччина), але з тих пір вона стрімко працює над виробництвом ексклюзивних і стильних шпалер, якісної продукції, удосконаливши свій модельний ряд.
Колекції шпалер Paravox складають флізелінові полотна, поверхневим покриттям яких є легкий акрил. Високоякісний матеріал у поєднанні з еко-чистими фарбами роблять продукцію не тільки безпечною, але також і практичною у ремонтних роботах. Такі полотна відмінно протистоять ультрафіолету і дії води. Крім зносостійкості, вони досить функціональні в наклеюванні - не деформуються, не рвуться, а також прості при демонтажі.
Німецька компанія Paravox в модельному ряді своєї продукції пропонує класику, яка не позбавлена сучасності і стильних тенденцій. В основі більшості колекцій пастельні і приглушені кольори, а в деяких колірних варіаціях є присутність перламутрового блиску, що дозволить створити затишну і теплу емоційну атмосферу в дизайні інтер'єру. Шпалери Paravox створені в такому розмаїтті, що полотна колекцій можна комбінувати між собою підкреслюючи той чи інший стиль в дизайні, адже крім однотонних полотен, тут є шпалери з квітковими візерунками та орнаментами, що будуть відмінно доповнювати один одного.
Всяке дизайнерське рішення тепер підвладне Вашої фантазії з продукцією німецької компанії. Купити німецькі шпалери Paravox, не виходячи з дому, Ви можете в сайті нашого магазину «L` attribut». Різноманітність колекцій каталогу настінних покриттів не залишать байдужими завдяки своїм естетичним принад, елегантності і розкоші.L'attribut - Интернет магазин обоев
Контакти
 L'attribut в Twitter L'attribut в Facebook