UAH EUR USD Русский Українська

Замовити німецькі шпалери для стін Rasch Textil каталог, фото

Виробництвом оздоблювальних матеріалів займаються безліч компаній, але успіху в такому майстерності, на жаль, досягли не всі. Німецька компанія-виробник Rasch не тільки успішна і конкурентоспроможна, але і завоювала позитивні відгуки і довіру споживачів більше 60-ти країн світу. Компанія стала певним монополістом на батьківщині, вона з невеликого підприємства, завдяки наполегливості та заповзятливості власника, виросла в цілу корпорацію, що налічує близько двадцяти заводів, розташованих у Німеччині. Бренд Rasch Textil, чия робота бере початок в 1958 році, є дочірнім підприємством компанії Rasch, Спеціалізація заводу побудована на виготовленні текстильних сучасних шпалер, а також різноманітних тканин для декору. Продукція бренду складається з полотен, де використовуються натуральні матеріали (льон, бавовна), а також тут є текстильні шпалери з флізеліновій основою. Натуральні волокна настінних покриттів наповнюють дизайн приміщення теплом і затишком, підкреслюють розкіш і вишуканість. А флізелінова основа робить полотна зносостійкими і практичними в процесі наклеювання. Колекції шпалер Rasch Textil - це шпалери в стилі нестаріючої класики, виконані в стриманій колірній палітрі і відтінках. Професійні художники і дизайнери створюють продукцію найвищої якості і класу, що гідно оцінить найвибагливіший покупець. Незважаючи на стриманість в стилі і кольорі, колекції полотен багаті абстрактними малюнками, геометричними фігурами, рослинними малюнками, тут Ви знайдете контрастність кольору в смугах та клітці. Купити німецькі шпалери Ви можете, не виходячи з дому. Серед шпалер світових виробників, в каталозі інтернет-магазину «L` attribut» представлені колекції настінних покриттів Rasch Textil. Полотна цього бренду зачаровують ніжністю краси, живлять фантазії дизайнерських рішень. А найкращою нагородою за такий вибір, буде багатство візуального ефекту, м'якість і елегантність стилю в інтер'єрі Вашого приміщення.

Замовити німецькі шпалери для стін Rasch Textil каталог, фото


Виробництвом оздоблювальних матеріалів займаються безліч компаній, але успіху в такому майстерності, на жаль, досягли не всі. Німецька компанія-виробник Rasch не тільки успішна і конкурентоспроможна, але і завоювала позитивні відгуки і довіру споживачів більше 60-ти країн світу. Компанія стала певним монополістом на батьківщині, вона з невеликого підприємства, завдяки наполегливості та заповзятливості власника, виросла в цілу корпорацію, що налічує близько двадцяти заводів, розташованих у Німеччині.
Бренд Rasch Textil, чия робота бере початок в 1958 році, є дочірнім підприємством компанії Rasch, Спеціалізація заводу побудована на виготовленні текстильних сучасних шпалер, а також різноманітних тканин для декору. Продукція бренду складається з полотен, де використовуються натуральні матеріали (льон, бавовна), а також тут є текстильні шпалери з флізеліновій основою. Натуральні волокна настінних покриттів наповнюють дизайн приміщення теплом і затишком, підкреслюють розкіш і вишуканість. А флізелінова основа робить полотна зносостійкими і практичними в процесі наклеювання.
Колекції шпалер Rasch Textil - це шпалери в стилі нестаріючої класики, виконані в стриманій колірній палітрі і відтінках. Професійні художники і дизайнери створюють продукцію найвищої якості і класу, що гідно оцінить найвибагливіший покупець. Незважаючи на стриманість в стилі і кольорі, колекції полотен багаті абстрактними малюнками, геометричними фігурами, рослинними малюнками, тут Ви знайдете контрастність кольору в смугах та клітці.
Купити німецькі шпалери Ви можете, не виходячи з дому. Серед шпалер світових виробників, в каталозі інтернет-магазину «L` attribut» представлені колекції настінних покриттів Rasch Textil. Полотна цього бренду зачаровують ніжністю краси, живлять фантазії дизайнерських рішень. А найкращою нагородою за такий вибір, буде багатство візуального ефекту, м'якість і елегантність стилю в інтер'єрі Вашого приміщення.


L'attribut - Интернет магазин обоев
Контакти
 L'attribut в Twitter L'attribut в Facebook