UAH EUR USD Русский Українська

Замовити німецькі шпалери для стін Rasch каталог, фото

Обои RaschКомпанія Rasch відноситься до числа відомих виробників настінних покриттів в Європі та за кордоном, успішно завойовуючи сьогодні визнання споживачів більш 70ті країн світу. Варто додати, що фабрика розташована в Німеччині, а це запорука, в першу чергу, безсумнівного німецької якості. Що стосується продукції фабрики Rasch, то тут представлено виробництво практично всіх видів шпалер: паперові, вінілові шпалери на флізелін або паперовій основі, а також текстильні шпалери на різних основах. Компанія зайнялася широким виробництвом настінних покриттів, що послужило безсумнівним успіхом на міжнародному ринку продажу, а також закріпила свою репутацію не завдяки дорогої і якісної продукції. До складу продукції входять екологічно чиста сировина, що проходить перевірку якості стандартів Євросоюзу і заслуговує довіру і позитивні відгуки споживача. За функціональними характеристиками шпалери Rasch не тільки безпечні, але й міцні, завдяки чому вони витримують будь-які зовнішні впливи на полотна, стійкі до ультрафіолету. Модельний ряд німецьких шпалер Rasch багатий колірною гамою і різноманітністю орнаментів і рельєфних візерунків. Дизайнери компанії намагаються розширити асортимент полотен, вносячи кожен раз новизну в художню графіку. Крім цього, вони досить вдало експериментують з різними видами матеріалів для виробництва шпалер. Більше тисячі щорічних ідей дизайну в рік, формуються в колекції, що дозволяє створити будь стильовий напрям в інтер'єрі, втілити індивідуальні вимоги в декоруванні стін приміщення. Інтернет-магазин «L` attribut» пропонує Вам купити німецькі шпалери Rasch, що неотменно стане вдалим придбанням якісної продукції за приємну ціну. Каталог магазину пропонує великий вибір колекцій, що підійдуть для оформлення інтер'єру будь-якої кімнати квартири, будинку або іншого приміщення, адже такий асортимент обов'язково підкине Вам ідеї для дизайну.Замовити німецькі шпалери для стін Rasch каталог, фотоОбои RaschКомпанія Rasch відноситься до числа відомих виробників настінних покриттів в Європі та за кордоном, успішно завойовуючи сьогодні визнання споживачів більш 70ті країн світу. Варто додати, що фабрика розташована в Німеччині, а це запорука, в першу чергу, безсумнівного німецької якості.
Що стосується продукції фабрики Rasch, то тут представлено виробництво практично всіх видів шпалер: паперові, вінілові шпалери на флізелін або паперовій основі, а також текстильні шпалери на різних основах. Компанія зайнялася широким виробництвом настінних покриттів, що послужило безсумнівним успіхом на міжнародному ринку продажу, а також закріпила свою репутацію не завдяки дорогої і якісної продукції. До складу продукції входять екологічно чиста сировина, що проходить перевірку якості стандартів Євросоюзу і заслуговує довіру і позитивні відгуки споживача. За функціональними характеристиками шпалери Rasch не тільки безпечні, але й міцні, завдяки чому вони витримують будь-які зовнішні впливи на полотна, стійкі до ультрафіолету.
Модельний ряд німецьких шпалер Rasch багатий колірною гамою і різноманітністю орнаментів і рельєфних візерунків. Дизайнери компанії намагаються розширити асортимент полотен, вносячи кожен раз новизну в художню графіку. Крім цього, вони досить вдало експериментують з різними видами матеріалів для виробництва шпалер. Більше тисячі щорічних ідей дизайну в рік, формуються в колекції, що дозволяє створити будь стильовий напрям в інтер'єрі, втілити індивідуальні вимоги в декоруванні стін приміщення.
Інтернет-магазин «L` attribut» пропонує Вам купити німецькі шпалери Rasch, що неотменно стане вдалим придбанням якісної продукції за приємну ціну. Каталог магазину пропонує великий вибір колекцій, що підійдуть для оформлення інтер'єру будь-якої кімнати квартири, будинку або іншого приміщення, адже такий асортимент обов'язково підкине Вам ідеї для дизайну.
L'attribut - Интернет магазин обоев
Контакти
 L'attribut в Twitter L'attribut в Facebook