UAH EUR USD Русский Українська

Замовити італійські шпалери для стін Sirpi каталог, фото

Обои для стен SirpiSocieta Italiana Rivestimenti Per Interni ("Італійське суспільство внутрішньої обробки приміщень") або просто SIRPI - це виробник шпалер, один з трьох найуспішніших в Італії. Компанію потрібно відзначити, як сильну і конкурентоспроможність, адже через сто років вона втрималася на ринку продажів даної продукції. Почавши діяльність в 1890 році, підприємство робило ставку на створення виключно якісної продукції, розвиваючи використовувані технологічні процеси і модернізуючи устаткування. SIRPI, в результаті, витримала випробування часом, а виробничий досвід і навички вивели її на лідируючі позиції світового рейтингу серед виробників настінних покриттів, чия продукція має безліч сертифікатів високої якості. Продукція компанії SIRPI складається в більшості з вінілових шпалер, для основи яких використовується флізелін або папір. У технології друку шпалер використовується «шовкографія» або обробка вінілу глибоким тисненням, що створює рельєфне зображення. Вона є лідером розробки шпалер самих різних фактур, що імітують штукатурку, дерево, тканину або шкіру. Щорічно колекції шпалер поповнюються новими дизайнерськими ідеями полотен. Тут присутній різноманітність кольору, візерунків, дуже розкішними є полотна з фресками. Колекції продукції бренду чудові у візуальному сприйнятті. Купити італійські шпалери SIRPI Ви можете на сайті інтернет - магазин «L` attribut». Така продукція стане прекрасним вибором для цінителя моди і стильних напрямків в оформленні дизайну. М'які тони полотен привнесуть затишок і спокій в атмосферу інтер'єру, а вишукані панно додадуть розкіш і багатство в аристократичному дусі. Колекції шпалер SIRPI колоритні за своєю тематикою графіки малюнка полотен, що дозволить задовольнити смак більшості клієнтів. .Замовити італійські шпалери для стін Sirpi каталог, фотоОбои для стен SirpiSocieta Italiana Rivestimenti Per Interni ("Італійське суспільство внутрішньої обробки приміщень") або просто SIRPI - це виробник шпалер, один з трьох найуспішніших в Італії. Компанію потрібно відзначити, як сильну і конкурентоспроможність, адже через сто років вона втрималася на ринку продажів даної продукції. Почавши діяльність в 1890 році, підприємство робило ставку на створення виключно якісної продукції, розвиваючи використовувані технологічні процеси і модернізуючи устаткування. SIRPI, в результаті, витримала випробування часом, а виробничий досвід і навички вивели її на лідируючі позиції світового рейтингу серед виробників настінних покриттів, чия продукція має безліч сертифікатів високої якості.
Продукція компанії SIRPI складається в більшості з вінілових шпалер, для основи яких використовується флізелін або папір. У технології друку шпалер використовується «шовкографія» або обробка вінілу глибоким тисненням, що створює рельєфне зображення. Вона є лідером розробки шпалер самих різних фактур, що імітують штукатурку, дерево, тканину або шкіру. Щорічно колекції шпалер поповнюються новими дизайнерськими ідеями полотен. Тут присутній різноманітність кольору, візерунків, дуже розкішними є полотна з фресками. Колекції продукції бренду чудові у візуальному сприйнятті.
Купити італійські шпалери SIRPI Ви можете на сайті інтернет - магазин «L` attribut». Така продукція стане прекрасним вибором для цінителя моди і стильних напрямків в оформленні дизайну. М'які тони полотен привнесуть затишок і спокій в атмосферу інтер'єру, а вишукані панно додадуть розкіш і багатство в аристократичному дусі. Колекції шпалер SIRPI колоритні за своєю тематикою графіки малюнка полотен, що дозволить задовольнити смак більшості клієнтів.
.L'attribut - Интернет магазин обоев
Контакти
 L'attribut в Twitter L'attribut в Facebook