UAH EUR USD Русский Українська

Замовити американські шпалери для стін York каталог, фото

York - одна з найбільших компаній, що займається виробництвом настінних покриттів. Компанія торгової марки знаходиться в США, місті Йорк, Пенсільванія. Історія створення York Wallcoverings бере початок ще в далекому 1895 році, і через сторіччя продукція бренду сміливо конкурує з відомими європейськими представниками. Унікальність американських шпалер завоювала довіру і привернула увагу споживачів боле 50 країн світу, що дозволило зайняти вершини світових рейтингів продажів даної продукції. Виробництво шпалер досить унікально, адже тут використовуються майстрами друкарські верстати старих зразків, що відтворюють на полотні ефекти ручної роботи, які недоступні навіть самому сучасному обладнанню. Але такий процес можливий не без сучасної техніки. Для виготовлення продукції на фабриці використовується 5 видів друку, вибір якої залежить від модельного ряду шпалер. Таким чином, технологія виробництва дозволяє створити не тільки гладкі шпалери, а й фактурні: полотна з піском кварцовим, кристалами, з аплікацією з нитки. Американські шпалери York в основному складаються з паперових виробів, але компанія також виробляє вінілові шпалери для декору стін комерційних приміщень. Що ж стосується зовнішніх характеристик виробів, то шпалери компанії York Wallcoverings представлені колосальним асортиментом. Колорит відтінків полотна складається з яскравих екзотичних і теплих пастельних тонів, малюнки в самих різних мотивах (історичний, класичний, східний і т.п) і стильових напрямках, Тут не можливо описати можливе, а все завдяки співпраці з творчими мистецькими бюро, число яких складається більш ніж з 40 представництв. Купити американські шпалери York стало можливим і на Україні. Для опису продукції York Wallcoverings слів за мало, тому інтернет-магазин «L` attribut» пропонує насолодиться тонкістю художнього стилю і досконалістю полотен, відвідавши каталог сайту. Колекції представлені елітними шпалерами, що не тільки заворожують, а й збуджують фантазію для творчості дизайнера, яким можете стати Ви.

Замовити американські шпалери для стін York каталог, фото


York - одна з найбільших компаній, що займається виробництвом настінних покриттів. Компанія торгової марки знаходиться в США, місті Йорк, Пенсільванія. Історія створення York Wallcoverings бере початок ще в далекому 1895 році, і через сторіччя продукція бренду сміливо конкурує з відомими європейськими представниками. Унікальність американських шпалер завоювала довіру і привернула увагу споживачів боле 50 країн світу, що дозволило зайняти вершини світових рейтингів продажів даної продукції.
Виробництво шпалер досить унікально, адже тут використовуються майстрами друкарські верстати старих зразків, що відтворюють на полотні ефекти ручної роботи, які недоступні навіть самому сучасному обладнанню. Але такий процес можливий не без сучасної техніки. Для виготовлення продукції на фабриці використовується 5 видів друку, вибір якої залежить від модельного ряду шпалер. Таким чином, технологія виробництва дозволяє створити не тільки гладкі шпалери, а й фактурні: полотна з піском кварцовим, кристалами, з аплікацією з нитки. Американські шпалери York в основному складаються з паперових виробів, але компанія також виробляє вінілові шпалери для декору стін комерційних приміщень.
Що ж стосується зовнішніх характеристик виробів, то шпалери компанії York Wallcoverings представлені колосальним асортиментом. Колорит відтінків полотна складається з яскравих екзотичних і теплих пастельних тонів, малюнки в самих різних мотивах (історичний, класичний, східний і т.п) і стильових напрямках, Тут не можливо описати можливе, а все завдяки співпраці з творчими мистецькими бюро, число яких складається більш ніж з 40 представництв.
Купити американські шпалери York стало можливим і на Україні. Для опису продукції York Wallcoverings слів за мало, тому інтернет-магазин «L` attribut» пропонує насолодиться тонкістю художнього стилю і досконалістю полотен, відвідавши каталог сайту. Колекції представлені елітними шпалерами, що не тільки заворожують, а й збуджують фантазію для творчості дизайнера, яким можете стати Ви.

L'attribut - Интернет магазин обоев
Контакти
 L'attribut в Twitter L'attribut в Facebook