UAH EUR USD Русский Українська

Замовити італійські шпалери для стін Zambaiti Parat, каталог, фотоi

Бренд Zambaiti Parati - чудовий представник італійського витонченого стилю, що виражається в дизайні настінних покриттів. З 1974 року, компанія Zambaiti Parati впевнено увірвалася на ринок продажів шпалер Італії. Фабрика компанії, незважаючи на свій відносно молодий робочий стаж серед підприємств сфери виробництва декоруючих настінних матеріалів, зуміла досягти висот і схвальні відгуки споживачів багатьох європейських країн, а також країн за межами континенту. Продукція бренду досить успішно конкурує з лідерами виробництва шпалер світового класу, щоразу підтверджуючи статус елітних і високоякісних. Успіх шпалер Zambaiti Parati складається з симбіозу візуальної привабливості та екологічної чистоти використовуваного матеріалу у виробництві продукції. Шпалери фабрики створені з вінілу, що, у відповідність із стандартами безпеки ЄС, не містить шкідливих хімічних речовин і найкращих сортів паперу. Такі полотна стійкі до механічного впливу, фарби малюнка не розмиваються під час чищення поверхні щадними миючими засобами та стійкі до прямого впливу сонячних променів. Естетична і художня цінність італійських шпалер Zambaiti Parati полягає в збереженні класичного стилю графіки полотен, але така класика не позбавлена сучасності і досить актуальна для модних напрямів в интерьерном дизайні. Стриманість і гармонійність кольору і відтінків, благородство візерунків і розкіш декору полотен підкреслюють аристократичну індивідуальність і елегантність стилю. Купити італійські шпалери Zambaiti Parati можна на сайті інтернет-магазин «L` attribut». Вашій увазі представлений великий асортимент вінілових шпалер, що стануть прекрасним придбанням, адже в такий вишуканою добірці, Ви обов'язково знайдете свіжі рішення для оформлення інтер'єру будь-якого приміщення.


Замовити італійські шпалери для стін Zambaiti Parat, каталог, фотоi


Бренд Zambaiti Parati - чудовий представник італійського витонченого стилю, що виражається в дизайні настінних покриттів. З 1974 року, компанія Zambaiti Parati впевнено увірвалася на ринок продажів шпалер Італії. Фабрика компанії, незважаючи на свій відносно молодий робочий стаж серед підприємств сфери виробництва декоруючих настінних матеріалів, зуміла досягти висот і схвальні відгуки споживачів багатьох європейських країн, а також країн за межами континенту. Продукція бренду досить успішно конкурує з лідерами виробництва шпалер світового класу, щоразу підтверджуючи статус елітних і високоякісних.
Успіх шпалер Zambaiti Parati складається з симбіозу візуальної привабливості та екологічної чистоти використовуваного матеріалу у виробництві продукції. Шпалери фабрики створені з вінілу, що, у відповідність із стандартами безпеки ЄС, не містить шкідливих хімічних речовин і найкращих сортів паперу. Такі полотна стійкі до механічного впливу, фарби малюнка не розмиваються під час чищення поверхні щадними миючими засобами та стійкі до прямого впливу сонячних променів.
Естетична і художня цінність італійських шпалер Zambaiti Parati полягає в збереженні класичного стилю графіки полотен, але така класика не позбавлена сучасності і досить актуальна для модних напрямів в интерьерном дизайні. Стриманість і гармонійність кольору і відтінків, благородство візерунків і розкіш декору полотен підкреслюють аристократичну індивідуальність і елегантність стилю.
Купити італійські шпалери Zambaiti Parati можна на сайті інтернет-магазин «L` attribut». Вашій увазі представлений великий асортимент вінілових шпалер, що стануть прекрасним придбанням, адже в такий вишуканою добірці, Ви обов'язково знайдете свіжі рішення для оформлення інтер'єру будь-якого приміщення.L'attribut - Интернет магазин обоев
Контакти
 L'attribut в Twitter L'attribut в Facebook